.

.

Мое дете на Картер, мое момче со качулки со долги ракави со долги ракави, сет, сет

Мое дете на Картер, мое момче со качулки со долги ракави со долги ракави, сет, сет

DEN 169.28

Од стока
Во продавницата

Детето на моето дете на Картер, новороденото бебе 2 парчиња е гардероба од суштинско значење за секое малечко. Координативниот каросерија и Пант го прави одлична облека за одлична цена! Симпатичната уметност и лесната панталона за влечење е совршена за секое бебе! Достапно за бебиња на возраст од NB-24 M. Сет за новороденчиња од 2 парчиња. Лесна облека со каросерија и повлечете се на панто. Одличен подарок за туширање за бебиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне