.

.

Wrangler Workwear Chart Christ Repley Performance Performation Connoctive Pocket Mair, големина S-5XL

Wrangler Workwear Chart Christ Repley Performance Performation Connoctive Pocket Mair, големина S-5XL

DEN 111.68

Од стока
Во продавницата

Worngler Workwear Christ Relef Performance Performation Vonce Pocket Mairt Wrangler Workwear Manifar Short Rell Performance Вентилирана џебна маица, големина S-5 XL : 60% полиестер/40% памук. Влага за губење. Заштита на UPF. Заштита на дамки. Краток ракав. Вентилирани. Џеб на градите. Продолжени големини само преку 5xl достапни само преку Интернет. Машина за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне